تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - مطالب بهمن 1396
   خوش آمدید

چرا تور گوا گزینه مناسبی برای نوروز 97 است؟

هندوستان سرزمینی با تعداد بی شماری از مردم با فرهنگ های مختلف می باشد که زیباترین و بهترین سواحل آن در گوا واقع شده است. این فرهنگ های بسیار زیبا با جشن ها و فستیوال های بسیار زیادی در گوا نیز همراه است که همین موضوع هر ساله توریست های بسیاری را به این سواحل جذب می کند. در کنار این موارد می توان به طبیعت بسیار زیبای این منطقه نیز اشاره کرد که از زیبایی های بی نظیری برخوردار است. در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که چرا تور گوا گزینه مناسبی برای نوروز 97 است؟ با وبلاگ تورهای ترکیبی گوا هند همراه باشید.

Image result for goa india

پراکندگی فرهنگ های بسیار زیاد در گوا

فرهنگ هر کشوری به صورتی می باشد که در دوره های زمانی مختلف ممکن است تغییراتی را داشته باشد و هندوستان در این موضوع سابقه ی بسیار عظیمی را داراست. دلیل اصلی این امر را می توان سه نکته زیر دانست که هر کدام را به صورت تخصصی توضیح خواهیم داد:
  •  هندوستان و گوا دارای جمعیت بسیار بالایی می باشد که هر کدام از این افراد دارای تفکرات و علایق خاص خود می باشند و این موضوع در کنار وسعت این سرزمین به صورتی بسیار خاص توانسته فرهنگ و ادیان بسیار زیادی را در هندوستان به وجود آورد. به این صورت که شما می توانید در گوا تمامی جشن های ادیان مختلف جهان را مشاهده نمایید که این موضوع در هر سفری قابل لمس نمی باشد.
  •  یکی دیگر از موضوعاتی که زیباترین اتفاقات این سرزمین می باشد، ورود کشورهای دیگر به آن می باشد که گوا را می توان مهم ترین بندر در زمان گذشته نام گذاری کرد. این بندر در گذشته برای پرتغالیانی که به این کشور امده بودند، یک بندر اصلی بوده است و به همین صورت بیشتر کشورهای اروپایی از هندوستان استفاده بسیار زیادی را برده اند. به همین دلیل بسیاری از جشن ها و مراسمات این کشور ها در هندوستان به صورت بسیار خاص قابل مشاهده بوده و زیبایی بسیار خاصی را در جزیره گوا در زمان های مختلف سال به وجود اورده است.
  • زیبایی های طبیعی هندوستان و جزیره گوا به صورتی می باشد که توریست های بسیار زیادی را در خود جای داده است و به همین دلیل است که شما از این مورد نیز می توانید تاثیر بسیار خاصی را مشاهده نمایید.

Image result for goa india

دلیل اصلی پیشرفت بسیار زیادی که در این سواحل مشاهده می شود را می توان توریست و درآمد زایی بسیار خوب این صنعت در هندوستان دانست که با کار بسیار کمتر و استفاده از عوامل طبیعی به تولید سرمایه ای بسیار خاص و بالا رسیده اند.  همین موضوع توانسته است علاوه بر گوا که ورودی این سرزمین برای توریست ها بوده است به معرفی سرزمین هندوستان و سایر مکان های دیدنی آن به اروپایی ها و توریست های تازه وارد بینجامد.


ادامه مطلب

دیدنی ترین مناطق گوا

دنیای امروز نسبت به گذشته  تغییرات بسیار زیادی را داشته است، به طوری که می توان گفت شما به راحتی می توانید به سراسرذ دنیا سفر کنید و از زیبایی آن ها استفاده کنید.در ادامه با وبلاگ تور گوا نوروز 97 همراه باشید تا در مورد دیدنی ترین مناطق گوا برای شما بگوییم.چارچوب اقتصادی دنیا بسیار تغییر کرده است، برخلاف گذشته که بسیاری از کشورها بر روی کشاورزی و صنعت سرمایه گذاری می کردند، امروزه خدمات نقش بسیار مهمی را در این حوزه ایفا می کند و سرمایه گذاری بر روی آن می تواند با بازگشت مناسب سرمایه همراه باشد.یکی از بزرگترین این بخش ها حوزه گردشگری است و نمونه های بسیار موفق آن کشورهای آسیا شرقی می باشند، کشورهای مانند تایلند، مالزی و ویتنام جزو شاخص ترین این کشورها می باشند.آژانس های مسافرتی سالانه برنامه ریزی بسیار زیادی را برای بردن تورهای مسافرتی و تجاری به این کشورها انجام می دهند. کشورهایی که از هر نظر بهترین زیرساخت های لازم را در اختیار گردشگران و مسافران خود قرار می دهند و معرفی بسیار مناسبی را از دیدنی ها و جاذبه های خود در سطح جهانی دارند. یکی از بهترین تورهای نوروزی، تور گوا نوروز است که دارای سواحل بسیار زیبا و رویایی است، در ادامه قصد داریم تا شما را با برخی از این جاذبه ها آشنا کنیم و معروف ترین ساحل های گوا را برای شما معرفی کنیم.

معروف ترین ساحل های گوا 

ادامه مطلب

درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت