تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - دیدنی ترین جاذبه های گردشگری گوا
   خوش آمدید

دیدنی ترین جاذبه های گردشگری گوا

هندوستان سرزمینی با فرهنگ هایی بسیار زیبا است که هر ساله توریست های بسیاری را به خود جذب می کند. دیدنی ترین جاذبه های گردشگری گوا بسیار خاص است و به دلیل وجود این زیبایی ها در سرزمین هندوستان از فرنگ این سرزمین تاثیر بالایی گرفته و همین موضوع برای بازدید کنندگان این سرزمین بسیار جذاب محصوب می شود.

نظر شما برای سفر به هند در نوروز 97 چیست!؟


 

یکی از پربازدیدترین و دیدنی ترین آثار موجود در گوا، موزه اجداد گوا است که در اصطلاح عامیانه به پاگنده یا Big Foot شهرت دارد. این موزه در منطقه كشتكار لوتولیم Loutolim واقع شده که در ۱۰ کیلومتری مارگائو Margao و ۲۰ کیلومتری پانجی قرار گرفته است. در این موزه تاریخی، آثار معزز هنری از هنرمندان مشهوری چون مائندرا جوسلینو آرائوخو آلوارز Maendra Jocelino Araujo Alvares به نمایش گذاشته می‌شود.

یکی از شاخصه های مهم و قابل توجه این موزه، قرار گرفتن آن در هوای آزاد و معرفی نجاح چیرگی آمیز فضای زندگی دهگان در گوا است. یکی از بخش های دیدنی و جالب توجه این موزه، گالری نقاشی هایی است که توسط کودکان بومی این منطقه تهیه شده‌اند.

در این موزه همچنین برخی از آثار مشهور هنرمندان مشخص و ناپیدا شده ایالت گوا و سایر نقاط هندوستان نیز وجود دارد. علاوه بر موارد فوق، این موزه یک مرکز صنایع دستی نیز محسوب می شود که شما می توانید در آن نسبت به خرید برخی از آثار هنری و صنایع دستی منطقه گوا اقدام کنید. در این موزه همچنین یک سالن تفریحات، رستوران، ظهیر طیور و یک مزرعه کائوچو نیز وجود دارد.

 هتل زیبای ناگوا گرند

برای رفتن به این ریزورت فوق العاده باید از هواپیمای آبی یا همان Seaplane مصرف نمایید. نکته ی سرآمد و خاص این ریزورت، ویلای های بی نظیر آن می باشند که دارای استخر و جکوزی و منظره ی فوق العاده هستند. طبقات شیشه ایی این هتل نیز زبان زد عام و خاص می باشد. و هم این هتل نیز مانند بسیاری دیگر از هتل های مالدیو انواع تفریحات آبی و دریازی و بری را بری میهمانان خود تدارک دیده است.

چهارشنبه بازار آنجونا هر چهارشنبه از صبح تا عصر برگزار می‌شود . این بازار تنها در طول فصل باران‌های موسمی تعطیل است . بازار آنجونا در جنوب ساحل آنجونا قرار گرفته است . این بازار می‌تواند بیشتر افراد را از سراسر گوا به خود جذب کند .

بازار آنجونا در حال حاضر500 غرفه دارد که این غرفه‌ها روز به روز در حال رشد است . شما می‌توانید مجموعه‌ی عظیمی از محصولات را در آنجا پیدا کنید اما مطمئن باشید که چانه زدن را فراموش نمی‌کنید .بعد از یک روز خرید ، می‌توانید به سواحل آن بروید و در آنجا غروب زیبای آفتاب را نظاره‌گر باشید .

اگر همین بازار برای شما کافی نیست ، بازار شبانه‌ی یک شنبه‌ها و بازار شبانه‌ی مکی نیز می‌تواند تفویض اجازه تصرف خوبی باشد . هر دوی این بازارها در ناحیه‌ی آرپورا باگا واقع شده‌اند . در این بازارها سرگرمی‌های مختلفی همچون موسیقی زنده و انواع غذاها وجود دارد .

 


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت