تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - جاذبه های معروف گوا
   خوش آمدید

جاذبه های معروف گوا

 جاذبه های بسیار زیادی در دنیا وجود دارد، سالانه گردشگران بسیار زیادی برای تفریح به مناطق مختلف جهان سفر می کنند تا از جاذبه های طبیعی دیدن و در محیط دوست داشتنی استراحت کنند.  تور گوا نوروز 96 یکی از محبوبترین تورها بود و افراد زیادی برای دیدن این جزیره به آن سفر کردند.در ادامه با ما همراه باشید تا جاذبه های معروف گوا را برای شما معرفی کنیم.


"


آبشار آرولمزیبایی جهش صاعقه همانند و ضد آب آبشار که از دل کوه می جوشد این منطقه را مانند به تصاویر پنداری کرده است. آبشار آروالم با حاصل 70 متری در شمال گوا اسكان دارد. تماشای منظره این آبشار به گوشه گیری کافی است تا نفس در سینه های تان حبس شود. دریاچه هلا پایین آبشار هم برای گردشگران دوست داشتنی ملیح است. نیز این منطقه دارای گیاهانی سبز و میوه ایا تازه است. آبشار آروالم شلوغ ترین منطقه آفاق پویی گواست و در اطراف آن دولت هند پارکی ساخته است

 

غار آروالم 


 "

گوا به جز ساحل و آبشارهای تحسین برانگیز یکی از مهم ترین هدف ها باستان شناسی است. غار آروالم با فصل هان قدیمی روی سنگ هایش داستان ای اساطیری بسیاری را در دل خود پنهان کرده است. منشا زندگی در این غار به قرن ششم پیش از میلاد بر می گردد. در افسانه هایی که در مورد این غار وجود دارد، آمده که منشاء بودا از همین ناحیه است. البته مجسمه بزرگی از بودا هم در نزدیکی دهانه غار استقرار دارد. سبک معماری غار آرم دهنده قدمت تاریخی آن است و دیواره هان سنگ تراشی شده آن هر سال صدها گردشگر را به خود جذب می کند.

 

کلیسای ژیروس

 

 "

 

کلیسای بوم ژیزوس که در گوا قدیم مشهور است و یکی از جاذبه ای گردشگری گوا محسوب می شود ، در این کلیسا مومیایی زاویر مقدس ثبوت دارد . ساختن این کلیسا 11 سال طول کشید  . کلیه ی خرج  ساخت این کلیسا را یک مرد پرتغالی پرداخت کرد. این مومیایی در طابوتی از شیشه شفاف دقرار دارد.از جمله کلیسا ای موجود در گوا میتوان به   کلیسای جامع گوا، ، کلیسای سنت آندرو، ، کلیسای سنت فرانسیس، کلیسای مارگو اشاره کرد.


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت