تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - هتل زیبای دی کراون گوا
   خوش آمدید

هتل زیبای دی کراون گوا

گوا یکی از زیباترین شهرهای هند می باشد که قابل توجه گردشگران و توریست های اقسا نقاط جهان می باشد این شهر دارای هتل های بسیار زیادی می باشد که دارای جاذبه های گردشگری فراوانی نیز می باشد که باید لذت دیدار از این جاذبه ها را تجربه نمایید. در ادامه قصد داریم شما را با یکی از هتل های این شهر زیبا آشنا کنیم که نام آن هتل زیبای دی کراون گوا می باشد.
هتل زیبای دی کراون گوا

هتل 5 آكتور Crown Goa، اقامتی را به همراه چشم انداز های نفس گیر رود Mandovi، استخر روباز با جکوزی، مرکز آب گرم و 2 مهمانخانه به میهمانان خود نشان دادن میدهد. اتاقهای ارشد هتل از اینترنت مفتی و غیررایگان برخوردار میباشند. هتل در پایتخت کشور گوآ یعنی شهر Panaji اسكان رنجیده است. كناره ها زیبای Miramar و Caranzalem مجرد و متاهل در فاصله 10 لمحه ای با تاکسی از هتل ثبات غمناك اند. ظرف 20 لطیفه با ادوات نیز میتوان به كرانه Candolim دست یافت. میهمانان میتوانند در اتاقهای کولر دار خود به رزین آراسته و همزمان از چشم انداز زیبای باغ، شهر و یا جیحون لذت ببرند. اتاقها به كامپیوتر) كنار LCD با کانالهای شهری، یخچال و مینی بار آراسته میباشند.
 از امکانات رفاهی هتل میتوان به اتاق نیرنگ و جدی به همراه میز بیلیارد تمثیل داشت. میهمانان میتوانند با تمرین در تالار بدنسازی هتل تجدید یارا قوه حی و طرح گشت و عبور خود را با گلچین كارها خدمت گزاری ها آفاق پویی هتل هماهنگ کنند. مطعم آویخته هتل که در باغ و کنار آبگیر تحكیم گرفته، به چشم انداز جیحون شرفیاب بوده، و با سرو کباب و خوراکهای هندی از میهمانان پذیرایی میکند. مطعم ساحل نشین نیز به سرو خوراکهای بین المللی میپردازد. سرویس حجره و بوفه صبحانه چیز میباشد.
از معروفترین هتل های 5* گوا هند که مورد عنایت گردشگران میباشد میتوان به هتل دی کراون گوا تمثیل کرد . این هتل اقامتی را به یار و دشمن چشم انداز های حیرت انگیز جو ، حوضه روباز با جکوزی، مرکز آب گرم و 2 رستوران به میهمانان خود نشان دادن میدهد. هتل در دارالسلطنه کشور گوآ یعنی شهر Panaji ایستادگی نژند است.
میهمانان میتوانند در اتاقهای کولر دار خود به دنج حاضر و همزمان از چشم انداز زیبای باغ، شهر و یا رود لذت ببرند. اتاقها به سوار كردن نصب كردن قطعات مختلف یك دستگاه (رادیو LCD با کانالهای شهری، یخچال و مینی بار آماده میباشند. از امکانات رفاهی هتل میتوان به منزل ملاعبه به معشوق میز بیلیارد تمثیل داشت. میهمانان میتوانند با ورزش در تالار بدنسازی هتل تجدید یارا قوه نمودار و پروگرام گشت و گذار خود را با كشكول خدمت ها گردش جهانگردی هتل هماهنگ کنند. كاباره آویخته هتل که در باغ و کنار بركه تحكیم گرفته، به چشم انداز جیحون مشرف بوده، و با سرو کباب و خوراکهای هندی از میهمانان خوش آمد پذیره ابرازعلاقه میکند. بار بندری نیز به سرو خوراکهای بین المللی میپردازد.با پس افت هتل های گوا هند صلح را درخصوص هم سفرانتان مرتب کنید


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت