تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - هتل زیبای سندل وود
   خوش آمدید

هتل زیبای سندل وود

یکی از سرسبزترین و زیباترین شهرهای کشورهای هند گوا می باشد که دارای هتل های بسیار فراوانی می باشد و دارای جاذبه های گردشگری بسیار فراوانی می باشد. هند جدا از شرایط اقتصادی نامناسبش مردم بسیار خونگرم و صمیمی دارد. این شهر دارای رستوران و هتل هایی است که همیشه برای خدمت رسانی آماده هستند. در ادامه در مورد هتل زیبای سندل وود بیشتر خواهیم گفت.
هتل زیبای سندل وود


هتل سندل وود در دونا پائولا و با فاصله 100 متر از كناره ور Vainguinim قرار دارد. این هتل دارای 4 غذاخوری ، امکانات اسپا ، اینترنت مجانی Wi-Fi و یک حوضچه روباز می باشد. خانه های هتل سندل وود دارای بالکن ویژه و عام یگانه ، آمیختگی کننده هوا ، كامپیوتر) كنار و جعبه امانات می باشند. كارها خدمت گزاری ها مبرا کردن منزل ها به پوست 24 ساعته اجرا می گیرد. میهمانان می توانند در مرکز بدنسازی تهیه این هتل به ورزیدگی تمرین كردن بپردازند. در این هتل امکان کرایه ادوات نیز بود دارد. مطعم سی پرل امتعه غذاهای محلی ، آسیایی و بین المللی را سرو می کند. چای و غذاهای سبک را نیز می توانید در کافه آپر کوست در کنار تالاب میل کنید.
هتل صندل وود یک آزادی انحصاری باب به فرد می شمه و دارای منزل های لوکس و پاكدامن حیث خاموش و استراحت مهمانان میباشد.هتل دارای امکاناتی از جمله چندین گزینه ظرف , اسپا , وای فای رایگان و حوضچه روباز می باشد.هتل 18 بارغبت از دسته Dabolim و 13 بی میل از یام رله راه آهن Karmali فاصله دارد.اتاق های هتل دارای بالکن اعلا , فعالیت ها 24 ساعته ,تلوزیون فیش تخت و گاو تیركش ویژه محرمانه می باشد.مهمانان می توانند از مجمع ورزشی مجهز استفاده کنند. هم بخش سنخیت تور و کرایه دستگاه نیز در توانایی مهمانان است.رستوران و کافه بار هتل انواع خوراكها و نوشیدنی ها را سرو میکند.


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت