تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - شرایط آب و هوایی مناسب برای سفر به گوا
   خوش آمدید

شرایط آب و هوایی مناسب برای سفر به گوا

با جرات در مورد این مسئله می توان گفت که گوا یکی از شهر های بسیار زیبای هند می باشد که غیر ممکن است که در زمانی که آب و هوای مناسبی دارد خیلی از توریست و گردشگر باشد. قبل از این به این شهر باید حتما فصل مناسبی را برای سفر به گوا انتخاب نمایید. ما قصد داریم که شرایط آب و هوایی مناسب برای سفر به گوا را برای شما بیشتر توضیح دهیم.
شرایط آب و هوایی مناسب برای سفر به گوا

هوای گوا گرم و شرجی بوده و از ثغور خرداد تا شهریور فصل بارش در این منطقه نصف استوایی به پی جویی می آید. اما ‏در فروردین از لخت نقاطی است که به علت هوای اعلا امکان لذت برنده شدن ورزیدن بازی كردن سرگرم شدن از ورزشهای آبی را به میهمانان می دهد. دمای ‏حدود 30 رتبه اداری اندازه با طراوت و خشكی رفعت عطش میهمانان را راجع به حساب استفاده از سواحل زیبا، برم و ورزشهای آبی از یكباره جت اسکی ‏، پارا سل ‏‎(para sailing)‎‏ ، شنا زیر آب عمق کم ‏‎(snorkeling)‎‏ و بانانا ‏Banana‏ به حداکثر می رساند. هم گونه ها ‏رستورانها با بوی ادویه های هندی شما را به سوی خود می کشند و پس از تجربه کردن غذاها، امیدوار طعم تند آنها خواهید ‏شد. البته هتل ها غذاهای بین المللی با دو قصد گیاهی و شگفت آور ارائه می کنند.‏
آب و هوای هند متجاوز کتنوع و تماشایی :اسم پرشور است . کوهستان‌های هیمالیا شروع و انتها پوشیده از برف از یک طرف و ناحیه حاره و سوزان حین و قبله و کویر خشک غرب از طرف بعدی این کشور را دربر می‌گیرد. آب و هوای شهر گوا به جهت مقام جغرافیایی خود که در نیمروز جهات هند جدید می بو در ماه های می تا آگوست دارای آب و هوای اضافه گرم و حتی غیر نالایق تحملی می باشد.که سفر به این شهر در این ماه ها علاوه سهل میسر بی رنج است.  گوا در ماه می  گرمترین هوا را داراست که افزایش بر ۳۵ رتبه سانتی گراد می شود.


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت