تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - پدیده ی زیبایی به نام گوا
   خوش آمدید

پدیده ی زیبایی به نام گوا

یکی از زیباترین شهر های هند گوا است که سالانه قسمت عظیمی از صنعت گردشگری هند را به خود اختصاص داده است این شهر یکی از منحصر به فرد ترین و خاص ترین شهر های هند می باشد که در چند سال اخیر در صنعت گردشگری توجه بسیار خاصی پیدا کرده است و به همین دلیل این شهر یکی از قطب های توریستی هند شده است. در ادامه به وبلاگ تور گوا نوروز 96 خواهیم پرداخت.

 آبشارهای زیبای Dudhsagar

این شهر یکی از زیبا ترین و تمیز ترین شهر های هند می باشد که دارای آبشار های فراوانی می باشد آبشار های Dudhsagar ، آبشار های چهار شاخه ای می باشند که بر روی رودخانه Mandovi واقع شده اند. بر روی این رودخانه ها، مسیر ریلی قطار نیز قرار گرفته  است که مسافران آن قطار در زمام عبور از این مکان، خاطرات لذت بخشی را ثبت می کنند. همچنین این آبشار ها به عنوان مرتفع ترین آبشارهای هند نیز محسوب می شوند.

پدیده ی زیبایی به نام گوا

فورت تایراکول

یک از زیبا ترین بناهای شهر گوا فورت می باشد.عمارت پادشاهی فورت تایراکول که اکنون به یک هتل موروثی تغییر کرده است، در قسمت بالای ساحل خشکیده کوی قرار گرفته است. ساحل تایراکول در شمالی‌ترین نقطه شهر گوا واقع شده است و در زمره بکرترین اماکنی است که تمد،ن کمتر از هر جای دیگری بدان متصل شده است. این ساحل همواره توجه گردشگرانی را جلب کرده است که انتظار دارند، استراحتی توام با آرامش در کنار یک طبیعت زیبا داشته باشند.

بازارهای گوا :
بهتر است در مورد بازار های پر رفت و آمد گوا بیشتر بدانید چهارشنبه بازار آنجونا هر چهارشنبه از صبح تا عصر باز می شود . این بازار تنها در طول فصل باران‌های فصلی فعالیت نمی کند. بازار آنجونا در جنوب ساحل آنجونا وافع شده است . این بازار می‌تواند بیشتر افراد را از سراسر گوا به خود مجذوب کند . بازار آنجونا در حال حاضر500 غرفه دارد که این غرفه‌ها روز به روز در حال پیشرفت چشمگیری است . شما می‌توانید مجموعه‌ی بسیار وسیعی از محصولات را در آنجا پیدا کنید.

پدیده ی زیبایی به نام گوا

در ادامه می توانیم به این نکته اشاره کنیم که بعد از یک روز خرید ، می‌توانید به سواحل آن بروید و در آنجا غروب زیبای خورشید را مشاهده کنید. اگر همین بازار برای شما کافی نیست ، بازار شبانه‌ی یک شنبه‌ها و بازار شبانه‌ی مکی نیز می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد. هر دوی این بازارها در ناحیه‌ی آرپورا باگا قرار گفته اند. در این بازارها سرگرمی‌های بسیار زیادی مانند موسیقی زنده و انواع غذاها سرو می شود .

  

 

درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت