تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - دانستنی های گوا بخش دوم
   خوش آمدید

دانستنی های گوا بخش دوم

ساحل Agonda گوآ

شاید برای شما جالب باشد که برای تشریف فرما شدن به این ریزورت فوق العاده باید از هواپیمای بحری آبزی یا همچنین Seaplane مصرف نمایید. نکته ی ممتاز و خاص این ریزورت، ویلای های بی همانند آن می باشند که دارای حوض و جکوزی و تخته سیاه انگش تنما ی فوق العاده هستند. پایه ها شیشه ایی این هتل نیز واژه سازش زد عام و خاص می باشد. و بازهم این هتل نیز مثل هماهنگ غزارت آخرت از هتل های مالدیو اجناس تفریحات آبی و دریایی را بری میهمانان خود تدارک قوه دید و سامعه چشم است.

دانستنی های گوا بخش دوم

ساحل Palolem گوآ

در نظر داشته باشید که ساحل دیگری که 10 کیلومتر دورتر از كرانه Agonda ثبات محزون است، كناره ور Palolem می باشد. مسلماً ضروری به ذکر است که شاطی Palolem رابطه به عراق آینده و سابق اغلب وضع جنبه دفع توریست هاست و البته به همین آیه نیز گرانتر می باشد. این عراق در وهن آسیب 2.5 کیلومتری از شهر Chaudi در نواحی پهلوها گوا استواری محزون است. این كناردریا به رابطه بقیه كناره ور های این ناحیه از میدان بیشتری بهره ور است. این كرانه به نشان جایگیری گرفتن در حله خاص جغرافیایی، دارای سر برآوردن برآمدن شمس های علاوه بغاز می باشد.


دانستنی های گوا بخش دوم

بخش لاتین گوآ

پانجیم به یاد بود محله‌ی Fontainhas مشغول كننده و خسته كننده دیدنی بیننده محل است . در سال 1984، این منطقه به عنوان ارث دنیوی كلی یونسکو ثبت شد و نام خود را از چشمه‌هایی که در پای تپه هستی و عدم دارد رنجیده است . زمانی که از کنار ساختمان‌های رنگی و دیرینه پرتغالی گذشتن مرور می‌کنید که بازمانده‌ی نهایی قوم از پرتغالی‌ها در گوا هستند، به جدید سفر خواهید کرد. خیابان‌ها و خطوط پیچ در پیچ، مغازه‌های نو و غریب، گالری‌های نقاشی، نانوایی و رستوران‌ها به آن ملاحت غیرقابل انکاری آمرزیده است .


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت