تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - توضیحاتی در مورد تاریخ گوآ
   خوش آمدید

توضیحاتی در مورد تاریخ گوآ

از کشور هایی که مناظر سرسبز استوایی زیادی دارد هند می باشد که دارای جزیره یا همان شهری به اسم گوآ است. در ادامه با وبلاگ تور گوآ همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم. البته باید این را هم در نظر داشت.اما جیپور  این شهر که در شمال غربی کشور هندوستان است به شهر صورتی نیز شهرت دارد. این شهر از معروف ترین نقاطی است که در قرن 18 میلادی ساخته شده و دارای معماری شهری منظم و مرتب می باشد  که از دیدن  آن لذت  می برید , دژهای نهارگر و جایگر و همچنین کاخ هوا محل و رصد خانه قدیمی یا همان رصد ساختمان جنتر منتر از جمله نقاط دیدنی آن هستند.

توضیحاتی در مورد تاریخ گوآ

یکی از موضوعاتی که باید در نظر داشته باشید این است که اما  این کشور  تور های دیگری هم برای علاقمندانش  دارد  یکی از این تورها بمبئی و گوآ می باشد.

شهر گوآ که در  ساحل اقیانوس هند واقع شده در اغلب ماه های سال آب و هوایی شرجی و مرطوب دارد و گردشگران این شهر را به خاطر تفریحات آبی و آفتاب  و سواحل شنی و زیبای آن دوست دارند، در بیشتر ایام سال درجه حرارت این منطقه  تقریبا سی و پنج درجه فارنهایت و در ماه های آذر و بهمن میزان دمای آن به بیست درجه سانتیگراد  می رسد. یادتان باشد که تور گوآ را برای اقامت و آرامش انتخاب کنید و از آن دیدگاه دیگری نداشته باشید.

توضیحاتی در مورد تاریخ گوآ

این مطلب نیز قابل توجه است که دراواسطقرن سوم هجری به هند مسافرت كرد. او می‌گوید بیش از ده هزار مسلمان از سیراف، عمان، بصره و بغداد به «سیمور اچال» امروزی، مهاجرت كرده‌اند. علاوه بر ایشان، تعداد زیادی از مردمان عرب تبار در آن منطقه ساكن بودند. آنان رئیسی به اسم حزمه داشتند كه از جانب سلطان هند اختیاراتی به او بدل شده بود. ابودلف مهلل مسجدهایی در بندر سیمور دیده است. ابن سعید در قرن هشتم هجری می‌نویسد كه مسلمانان در میان ساكنان جنوبی کشور جنگ زده هند زندگی می‌كنند.


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت