تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - با سواحل پالولم گوا بیشتر آشنا شوید
   خوش آمدید

با سواحل پالولم گوا بیشتر آشنا شوید

کشور هند از جمله کشورهایی است که به سبب جاذبه های گردشگری راوان و بسیار زیبایی که دارد همیشه مورد توجه عموم گردشگران داخلی و خارجی بوده است. از معرو ترین شهرهای آن می توان به گوا و از بهترین مکان های گوا می توان به سواحل گوا اشاره کرد که از بهترین این سواحل نیز، پالولم می باشد.

کشور هندوستان یکی از کشور های توریستی است. در میان جاذبه های زیاد آن ، شهر گوا یکی از مکان هایی است که طرفداران زیادی در بین گردشگران را به خود اختصاص داده است.

سواحل پالولم هند
سواحل پالولم هند

سواحل پالولم هند با آفتاب درخشان که از زیباترین جاهای دیدنی گوا محسوب شده و در جنوب این شهر قرار گرفته است به همراه امکانات تفریحی متعدد از جمله قایق سواری ، شنا کردن ، ماهیگیری ، پیاده روی و استراحت و حمام آفتاب گرفتن در پلاژهایی که به این کار اختصاص یافته اند ، از جمله دلایل شهرت این شهر می باشند که توریست های فراوانی را در هر سال از سراسر جهان به خود جذب می نمایند.


سواحل پالولم هند
سواحل پالولم هند

در سر تا سر این ساحل آرام و بی نظیر ، درختان نارگیل بسیاری قرار دارند که زیبایی خاصی به این ناحیه بخشیده اند. اگر چه میزان جمعیت و هزینه ها در این ساحل نسبت به ساحل های دیگر شهر بیشتر و بالاتر است ، در مقایسه با دیگر ساحل ها در دیگر شهر های کشور آرام تر است و قیمت های مناسب تری دارد.


منبع: http://www.e-india.ir


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت