تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - نگاهی به هند
   خوش آمدید

نگاهی به هند

ایالت گوا یکی از مرفه ترین ایالات هند به شمار می رود که به طوری کلی از فضای کاملا متفاوتی نسبت به دیگر ایالت های هند برخوردار است، شبه جزیره گوا که در ساحل غربی هند در منطقه کونکان واقع شده از شمال به ایالت ماهاراشتارا و از قسمت شرقی و جنوبی به ایالت کارانتاکا ختم می شود. گوا با  داشتن مساحتی برابر با  ۳،۷۰۲ کیلومتر مربع کوچکترین ایالت هند به شمار می رود و از نظر جمعیت با ۱،۴۰۰،۰۰۰ نفر این ایالت رتبه چهارم را در کم بودن جمعیت دارا می باشد.

هند

کشور هندوستان، شبه جزیره ای مثلثی شکل با بیش از یک میلیارد نفر جمعیت است که از شمال به کوه های هیمالیا، از شرق به خلیج بنگال، از غرب به دریای عمان و از جنوب به اقیانوس هند منتهی می شود. هند سرزمینی عرفانی است که ادیان و فرهنگ های مختلفی را درخود جای داده است.  این کشور با بیش از سه هزار سال تمدن و پشت سر گذاشتن تاریخی پرفراز و نشیب آثار باستانی بسیاری از دوران مختلف مغول ها، انگلیس ها و دوران باستان را دارا می باشد.

هند

از جمله جاذبه های تاریخی مهم و معروف تور هند می توان به تاج محل، موزه پرنس ویلز، غارهای الفانتا، قلعه سرخ، معبد مارادشوار و ده ها جاذبه ی تاریخی دیگر اشاره کرد.

هند

هند دارای اقلیم و آب و هوایی متفاوت است طوری که از سردترین ناحیه (کوه های هیمالیا) تا گرم ترین ناحیه (صحرای تار) را به طور همزمان شامل می شود شاید دلیل دیگر استقبال توریست ها از هند همین تنوع آب و هوایی باشد، آب و هوا و اقلیم جغرافیایی هند درست مانند فرهنگ این کشور دارای تنوع و گوناگونی بسیاری است، به شکلی که از کوه های سرد هیمالیا و تپه های سرسبز، شالیزار های مرطوب و جنگل های گرمسیری و استوایی تا بیابان های گرم و خشک تار را شامل می شود.


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت