تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - پانجیم مرکز شهر گوا
   خوش آمدید

پانجیم مرکز شهر گوا

پانجیم مركز شهر گوا واقع است با خیابان های باریک سنگفرش شده، کلیساها و خانه های رنگی، سقف های شیروانی و در کل معماری پرتقالی اش این شهر را یکی از دلچسب ترین شهرهای هندوستان به شمار می رود. گوا کهنه یا قدیم  در 9 كیلومتری شرق پانجیم واقع است . گوا کهنه یا گوا قدیم كه در زمانی رقیب شهر لیسبون بود ، امروزه یکی از  میراث یونسكو به ثبت شده است. كلیسای جامع در گوا قدیم از بزرگترین كلیساهای آسیا به شمارمیرود.

تور گوا،پانجیم
بازدید از پانجیم پایتخت گوا

کلیسای اصلی شهر با عنوان Church of Our Lady of the Immaculate Conception در میدان مرکزی شهر با عنوان میدان کلیسا قرار دارد. کمی پایین تر از میدان کلیسا، مسجد جامع پانجیم واقع است . موزه ایالتی گوا Goa State Musuem در جنوب غربی ایستگاه اتوبوس کادامبا واقع است. این موزه از دوشنبه تا جمعه از ساعت نه و نیم صبح تا پنج و نیم بعد از ظهر از است و بازدید از آن رایگان و شامل آثار هنری مسیحی، هندو و نقاشی هایی از اقصا نقاط هندوستان است .

معرفی کلیساها و معابد شهر گوا در تور گوا

برای بازدید از کل کلیساها، موزه ها و صومعه های گوای قدیمی به یک روز کامل وقت احتیاج هست. در ایستگاه اتوبوس پانجیم مرتباً اتوبوس هایی به سمت گوای قدیمی حرکت می کنند که کرایه آن ها حداکثر ده روپیه است و طی مسیر حداکثر نیم ساعت طول می کشد


مسیر جاده از پانجیم به گوای قدیمی صاف است و می تواند مسیر بسیار راحتی برای دوچرخه سواری به حساب آید. همچنین می توانید در گوای قدیمی سوار قایق بشوید و به جزیره دیوار (Diva Island) بروید .


منبع: آژانس مسافرتی آمیتیس

درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت