تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - گوای زیبا
   خوش آمدید

گوای زیبا

زیبایی های طبیعی گوا که با نخل ها، جنگل ها، مزارع مختلفی که در آن کشاورزان به کاشت برنج، ذرت و... مشغولند یکی از زیباترین مشخصه های شهر زیبای گوا در هند می باشد.

تور گوا
تور گوا

میزبانی از هزاران گردشگر از 5 قاره مختلف دنیا، میهمان نوازی مردم فوق العاده این شهر و تمهیدات مناسب دولت برای حمایت از توریست ها و راحتی آن ها، باعث شده است که درآمد این شهر، بیش از پیش افزایش یابد و چرخه اقتصاد هند به گردش درآید.
نزدیک به 500 سال بود که پرتغالی ها این شهر زیبا را به اشغال خود درآورده بودند که سرانجام توانستند از دست آن ها آزاد بشوند.

آب و هوای شرجی در این شهر زیبا همیشه هست و اگر قصد انتخاب تور گوا را برای نزدیک ترین تعطیلات خود دارید باید خودتان را با این شرایط وفق دهید.
ببینید که آیا در حالت عادی تحمل هوای مرطوب برایتان ممکن است؟ بعد تصمیم بگیرید که در آن جا می توانید یا نمی توانید بروید.

تور گوا
تور گوا

تور گوا
تور گوا

به قول آژانس مسافرتی کاروانیک:

کشور هندوستان در طول تاریخ یکی از مقاصد مهم برای ایرانیان بوده است، و می توان گفت که تقریبا همه با هند آشنا هستند اما هر وقت که صحبت از هند می شود همه به یاد فیلم های هندی، خیابان ها و بازارهای شلوغ هند و تاج محل می افتند اما اگر می خواهید جلوه دیگری از کشور هند را ببینید تور گوا می تواند گزینه مناسبی باشد، جزیره گوا بر خلاف دیگر ایالات هند به خاطر استعمار و حضور پرتغالی ها از فضای متفاوتی برخوردار است که این تفاوت را می توان در فرهنگ مردم گوا، غذا ها و معماری های این شهر احساس کرد، علاوه بر آن طبیعت گوا با جلوه ای که از تپه های سبز، رودهای فراخ در کنار کشتزارهای برنج و درختان گرمسیری دارد در مقایسه با دیگر نقاط هند از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است، بهترین سواحل و مراکز تفریحی هند در گوا واقع شده است.‬‬

اغلب در ماه هایی مثل اواسط دسامبر تا اواخر فوریه می باشد که باران های موسمی در این کشور شروع به بارش می کنند.
ما که برای مسافرت نوروزی امسالمان، گوا را انتخاب کردیم، شما چطور؟


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت