تبلیغات
تور گوا نوروز 97 | تور ترکیبی گوا هند| هتل های گوا - آبشار دودساگار در گوا
   خوش آمدید

آبشار دودساگار در گوا

یکی از جاذبه های دیدنی شهر گوا هند که در تورهای گوا و معمولا در تورهای نوروزی هند اکثر تورهای هند از این آبشار دیدنی بازدید می شود. برای این که ازین مکان دیدنی بازدید کنید می توانید از تورهای محلی روزانه در گوا که برای این کار استفاده می شوند کمک بگیریرد.

آبشار دودساگار
آبشار دودساگار

ریل قطاری که در طبیعت این ناحیه از یک پل زیبا و اثنایی که در زیر آن یک دره واقع است رد می شود. تصویر زیر را ببینید و هیجان دیدن آن را از نزدیک در نواحی آبشار دودساگار تصور کنید. حال تصور کنید در بازدیدی که با تور هند از این مکان دارید صدای سوت این قطار و هم زمان صدای دل نشین آبشار و منظره زیبایی که دارد واقعا یکی از بهترین خاطره هاییست که می توانید از یک سفر به یاد داشته باشید.

آبشار دودساگار
آبشار دودساگار

در مورد تورهای محلی که شما را به ابشار دودساگار می برند باید گفت که این تورهای محلی که از ساعت های ابتدایی صبح از پانجیم گوا به سمت آبشار دودساگار در گوا راه میفتند، به دیدار این آبشار می روند، شنا می کنند، تفریح می کنند، عکس یادگاری می گیرند و حداکثر تا ساعت 6 بعد از ظهر به پانجیم باز می گردند.


هم چنین از توریست هایی که از این مکان بازدید می کنند توسط یک عکاس، یادگاری هایی نیز به جا خواهد ماند تا در بازگشت به خانه و تا سال ها این مکان دیدنی را فراموش نکنند.

قطار ابشار دودساگار
قطار ابشار دودساگار


درباره سایت

  • اطلاعات سفر به هندوستان و گوا با امکان رزرو آنلاین بلیط هواپیما و هتل
    راهنمای گردشگری و جاذبه های هند

ویرا کاوان آویژه

قالب حرفه ای نقاش

بهینه سازی شده توسط آویژه

لینک های مفید

اطلاعات سایت